O nas

Prowadzimy profesjonalny auto skup w Poznaniu. Najczęściej odkupujemy starsze modele, których wiek sięga nawet kilkunastu lat. Te, które wystawiamy na sprzedaż, są w różnorakim stanie. Nie dziwi fakt, że używany przez lata pojazd może posiadać liczne usterki, uszkodzenia, a jego blacharka może być zepsuta. Wszystkie te czynniki wpływają na cenę danego samochodu.

Nasza firma prowadzi skup i sprzedaż aut używanych w Poznaniu i nie tylko. Obszar naszej działalności to cała Wielkopolska.

Nasze podejście do każdej transakcji jest w pełni profesjonalne i oparte na wieloletnim doświadczeniu. Dzięki temu, że rzeczowo oceniamy stan pojazdu, ustalamy korzystną dla obu stron wycenę i płacimy gotówką na miejscu, cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów.

Po zaakceptowaniu transakcji, od razu następuje podpisanie umowy kupna-sprzedaży auta. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, możemy załatwić wszystkie formalności wynikające ze złomowania pojazdu i wypowiedzenia ubezpieczenia. Udzielamy również porad, jak dokonać tego samemu, efektywnie i zgodnie z aktualnymi przepisami.

Nasz firma szybko i sprawnie odkupi Twoje auto. Zadzwoń już teraz: 692 333 377