tel: 692 333 377

tel: 509 620 909

e-mail: skupautohaus@wp.pl

fotografia 1

O Nas

AutoHaus to profesjonalna firma mająca swoją siedzibę w Poznaniu. Oferujemy usługę skup aut za gotówkę. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, nasza usługa obejmuje skup aut używanych niezależnie od ich stanu technicznego, uszkodzeń, wieku oraz marki. Dla nas nie ma problemu, gdy auto jest zaniedbane lub ma wgniecenia lakieru. Jesteśmy świadomi, iż są to samochody używane przez wiele lat i posiadają różne niedogodności.

Nasze usługi obejmują swoim terenem przede wszystkim miasto Poznań i jego okolice. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie jeśli mieszkasz dalej. Chętnie sprawdzimy Twój samochód i go wycenimy. Na oględziny auta umawiamy się z klientami u nas w firmie lub dojeżdżamy do klienta.

W przypadku aut uszkodzonych, powypadkowych które nie mogą o własnych siłach do nas dojechać przyjeżdżamy po nie własnym transportem. To nie stanowi dla nas żadnego problemu i nie jest przyczyną zaniżania wyceny auta. Nasza oferta auto skupu również je obejmuje.

Do naszej oferty skup samochodów podchodzimy w pełni profesjonalne, indywidualnie dla każdego klienta. Jest to usługa oparta na wieloletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej. Dzięki temu, że rzeczowo oceniamy stan auta, ustalamy korzystną dla obu stron wycenę i płacimy gotówką na miejscu, cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów.

Po zaakceptowaniu warunków transakcji przez obie strony, od razu następuje podpisanie umowy kupna-sprzedaży auta. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, możemy załatwić wszystkie formalności wynikające ze złomowania pojazdu i wypowiedzenia ubezpieczenia. Udzielamy również porad, jak dokonać tego samemu, efektywnie i zgodnie z aktualnymi przepisami.

Nasza firma szybko i sprawnie odkupi Twoje auto, przedstawiając uczciwą wycenę każdego samochodu. Zadzwoń już teraz: 692 333 377

Licznik odwiedzin:

lokalny biznes logo profil na facebook

Auto skup AUTOHAUS Folwarczna 30, 61-064 Poznań © 2020

Kopiowanie z tej strony jest surowo zabronione!