tel: 692 333 377

e-mail: skupautohaus@wp.pl

fotografia 1

O Nas

Prowadzimy profesjonalny auto skup w Poznaniu. Firma AutoHaus najczęściej odkupujemy starsze modele, których wiek sięga nawet kilkunastu lat. Te, które wystawiamy na sprzedaż, są w różnorakim stanie. Nie dziwi fakt, że używany przez lata pojazd może posiadać liczne usterki, uszkodzenia, a jego blacharka może być zepsuta. Wszystkie te czynniki wpływają na cenę danego samochodu.

Nasza firma prowadzi skup aut oraz ich sprzedaż. Nasza siedziba firmy mieści się w Poznaniu, ale działamy na terenie całego województwa wielkopolskiego.

Nasze podejście do każdej transakcji jest w pełni profesjonalne i oparte na wieloletnim doświadczeniu. Dzięki temu, że rzeczowo oceniamy stan pojazdu, ustalamy korzystną dla obu stron wycenę i płacimy gotówką na miejscu, cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów.

Po zaakceptowaniu transakcji, od razu następuje podpisanie umowy kupna-sprzedaży auta. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, możemy załatwić wszystkie formalności wynikające ze złomowania pojazdu i wypowiedzenia ubezpieczenia. Udzielamy również porad, jak dokonać tego samemu, efektywnie i zgodnie z aktualnymi przepisami.

Nasz firma szybko i sprawnie odkupi Twoje auto. Zadzwoń już teraz: 692 333 377

Licznik odwiedzin:

lokalny biznes logo profil na facebook

Auto skup AUTOHAUS Folwarczna 30, 61-064 Poznań © 2019

Kopiowanie z tej strony jest surowo zabronione!