tel: 692 333 377

e-mail: skupautohaus@wp.pl

fotografia 1

Auto skup

Sprzedaż wysłużonego auta może stanowić problem. Ani sąsiad, ani żaden kolega nie jest nim zainteresowany, nie chce go też nikt z rodziny. Osoby umówione przez ogłoszenia nieustannie narzekają na wiek, stan i cenę pojazdu.

Potrafimy dokonać rzetelnej wyceny starszego auta. Nasza ocena techniczna zajmuje nie więcej niż 15 minut. Od lat prowadzimy skup samochodów na terenie Poznania i okolicy, więc dokładnie wiemy, jakie działania można z nimi podjąć dalej, dlatego oferujemy uczciwą cenę, na której obie strony będą mogły zyskać.

Twoje auto do niczego się nie nadaje po wypadku? Zazwyczaj po poważnej kolizji na drogach, pojazd jest do tego stopnia zniszczony, że uniemożliwia bezpieczną jazdę. Czasem nie opłaca się go już remontować, gdyż koszt naprawy jest zbliżony do ceny zakupu nowego samochodu. Jakie jest więc najlepsze wyjście z tej sytuacji? Oddanie auta na złom? To nie jest jedyne rozwiązanie. Nasza firma ma siedzibę w Poznaniu. Możesz skontaktować się z nami. Stopień dewastacji Twojego pojazdu nie jest dla nas istotny.

Prowadzimy nie tylko skup aut używanych za gotówkę w stanie uszkodzony lub powypadkowych. To nie ich stan jest wyznacznikiem, więc każdy może się do nas zgłosić. Nie tylko mieszkaniec Poznania. Szukanie kupca na własną rękę bywa trudne, gdyż trzeba sporządzić ogłoszenie, spotykać się z osobami zainteresowanymi w celu obejrzenia pojazdu, a gdy w końcu dojdzie do sprzedaży, załatwiać mnóstwo formalności. Wygodniej byłoby nie zawracać sobie tym głowy. Jak uniknąć tych komplikacji?

Wykaz przydatnych dokumentów

Umowa kupna/sprzedaży pojazdu -

Oświadczenie o braku karty pojazdu -

Oświadczenie o zgubieniu lub zniszczeniu tablic rejestracyjnych -

Oświadczenie o zgubieniu lub zniszczeniu dowodu rejestracyjnego -

Upoważnienie innej osoby do działania w imieniu właściciela -

Jak działamy?

W bardzo prosty sposób. Współpracujemy z kontrahentami z takich województw jak: wielkopolskie, małopolskie, śląskie i inne, więc niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania, zawsze możesz się z nami skontaktować. Nie musisz mieszkać w Poznaniu. Jak już wspominaliśmy, jesteśmy zainteresowani także kupnem aut używanych w stanie dobrym, nie ograniczając się tylko do tych uszkodzonych i powypadkowych. Oferujemy najkorzystniejszą współpracę – dojeżdżamy w wyznaczone przez klienta miejsce, uczciwie oceniamy wartość pojazdu i sami go transportujemy. Służymy również pomocą przy załatwianiu wszystkich potrzebnych formalności.

Co gwarantujemy? Po pierwsze, nie musisz tracić swojego cennego czasu, gdyż to my przyjeżdżamy na wycenę. Wszystko, co musisz zrobić, to jedynie zadzwonić do nas lub wysłać maila (najlepiej z załączonym zdjęciem samochodu, w celu ułatwienia wstępnej wyceny) i umówić się na spotkanie w Twojej okolicy. Zapewniamy, że potrafimy uczciwie i elokwentnie oszacować wartość Twojego pojazdu. Zatrudniamy jedynie profesjonalnych i odpowiednio wykwalifikowanych rzeczoznawców, z doświadczeniem w branży samochodowej. Jeśli przedstawione przez nas warunki będą Ci odpowiadały, zabierzemy pojazd od razu (posiadamy własne zaplecze transportowe) i pozałatwiamy każdą niezbędną formalność. Nasz skup aut uszkodzonych (i nie tylko) mieści się w Poznaniu

Oferujemy jednak znacznie więcej. Wypadek, czy nawet jedynie stłuczka to zwykle ogromny stres dla właściciela pojazdu, niezależnie od tego, po czyjej stronie leży wina. Powypadkowe auto jest często w strasznym stanie i koszt jego naprawy może być zbliżony do ceny nowego samochodu. Niestety firma ubezpieczeniowa często ociąga się z wypłaceniem odszkodowania, a nierzadko zaniża też jego wysokość

Dysponując długoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, chętnie doradzamy naszym klientom w takiej sytuacji. Służymy pomocą przy załatwianiu wszystkich koniecznych formalności, jak również w odzyskaniu kompletnej, należnej z ubezpieczenia kwoty.

Działania te podejmujemy bezpłatnie. To, aby nasz kontrahent był w pełni zadowolony ze współpracy, jest dla nas sprawą najwyższej wagi, również gdy chodzi o rekompensatę od ubezpieczyciela. Przy podjęciu współpracy z naszą firmą z siedzibą w Poznaniu, mnożące się formalności przestają być problemem. Zawsze dokonujemy wszelkich starań, aby załatwić takie sprawy jak najefektywniej, a przy tym jak najszybciej.

Gotówka do ręki

Już przeprowadzając rozmowę telefoniczną po otrzymaniu zgłoszenia pojazdu do wyceny, klient może dowiedzieć się, czy istnieje możliwość zawiązania transakcji. Od razu przedstawiamy również proponowany zakres cenowy i wstępnie informujemy, na jakich zasadach może się odbyć kupno-sprzedaż. Nasz skup aut z Poznania oferuje także wcześniejsze przesłanie wzoru umowy.

Cenimy sobie uczciwy stosunek do Państwa zapotrzebowań, a także szanujemy Państwa oraz nasz własny czas. Z tego powodu, w sytuacji, gdy nie przewidujemy możliwości zakupu, w ogóle nie ustalamy terminu wyceny.

U nas zawsze spotkają się Państwo z prawdziwie profesjonalną obsługą, więc termin i lokalizacja oględzin na terenie Poznania i okolic zostaną ustalone zgodnie z Państwa sugestią. Jeśli dojdziemy do porozumienia odnośnie ceny, podpiszemy umowę i od razu wypłacimy gotówkę za sprzedawany samochód. Nasz auto skup czasem dokonuje tego w zaledwie 10 minut.

Od tego momentu, nie muszą się Państwo zastanawiać, co począć ze starym pojazdem. Prowadzimy także skup aut powypadkowych i uszkodzonych w Poznaniu, bez dokumentów potrzebnych do jazdy czy aktualnych badań technicznych i rejestracji. Pojazdy, których nie da się prowadzić, transportujemy przy pomocy własnej lawety.

tel. 692 333 377

Licznik odwiedzin:

lokalny biznes logo profil na facebook

Auto skup AUTOHAUS Folwarczna 30, 61-064 Poznań © 2019

Kopiowanie z tej strony jest surowo zabronione!