tel: 692 333 377

e-mail: skupautohaus@wp.pl

fotografia 1

Auto skup Poznań

Firma Autohaus na Poznańskim rynku działa już od ponad 10 lat. Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta. Cały czas się rozwijamy rozszerzając zakres naszych usług. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Staramy się sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów, dlatego nasze oferty zakupu aut są najkorzystniejsze. Skupujemy wszystkie auta, niezależnie od wieku i stanu technicznego samochodu. Zachęcamy do korzystania z naszych usług osoby mieszkające w Poznaniu i okolicy.

auto 2

Kontakt

Jeśli klient decyduje się na nasze usługi, może być pewny iż otrzyma najlepszą ofertę na rynku. Posiadamy łatwe procedury zakupu bez zbędnych formalności. Klient otrzymuje gotówkę do ręki. Aby zacząć współpracę z naszą firmą wystarczy telefon lub e-mail, przy napisaniu którego pomoże formularz kontaktowy na naszej stornie.

Oględziny auta

Wraz z klientem ustalamy miejsce jak i przystępny termin oględzin jego auta. Następnie nasz pracownik przeprowadza oględziny pojazdu, tak aby ocenić jego aktualny stan i przedstawić klientowi ofertę zakupu samochodu. Ta usługa jest darmowa i może z niej skorzystać każdy chcący sprzedać swoje auto.Kupno samochodu

Jeśli obie strony dochodzą do porozumienia co do kwoty zakupu, następuje podpisanie wymaganych dokumentów. Klient w tym również momencie trzymuje gotówkę do ręki bez zbędnego oczekiwania.

auto 5

Dlaczego my!

  • każdego klienta traktujemy indywidualnie,
  • gwarantujemy uczciwą i rzetelna wycenę auta,
  • gotówkę wypłacamy do ręki,
  • zakup auta bez zbędnych formalności,
  • dojeżdżamy do klienta w wyznaczone miejsce i terminie,
  • po odbiór auta przyjeżdżamy własnym transportem.

Skup aut za gotówkę

Działamy już od ponad 10 lat na rynku wielkopolskim, a w szczególności w mieście Poznań. Ze względu na zapotrzebowanie jakie jest na rynku skupujemy auta wszystkich marek, niezależnie od stanu technicznego, rocznika czy też dokumentacji. Dla nas największym priorytetem jest zadowolony klient, który mógł w szybki sposób sprzedać swój stary samochód za zadawalającą go kwotę, którą otrzymał do ręki. Nasz auto skup oferuje swoje usługi nie tylko firmą, ale również osoba prywatnym. Od klienta zależy miejsce i termin oględzin, które przeprowadza nasz wykwalifikowany pracownik.

auto 6

To klient podejmuje ostateczną decyzję sprzedaży auta. Jest też możliwość wyboru sposobu zapłaty. Standardowo wypłacamy gotówkę do ręki. Istnieje również możliwość przelania klientowi pieniędzy na wskazany rachunek bankowy.

Dbając o satysfakcję i pewność naszych klientów podpisujemy stosowne umowy. Wtedy to zarówno klient jak i my jesteśmy zadowoleni i spokojni do przebiegu transakcji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Licznik odwiedzin:

lokalny biznes logo profil na facebook

Auto skup AUTOHAUS Folwarczna 30, 61-064 Poznań © 2019

Kopiowanie z tej strony jest surowo zabronione!