tel: 692 333 377

tel: 509 620 909

e-mail: skupautohaus@wp.pl

fotografia 1

Zamów wycenę

Większość nowych kontrahentów nie tylko z Poznania, chcących sprzedać swoje wysłużone pojazdy, od razu chce się dowiedzieć ile pieniędzy za nie otrzyma. Zrozumiałe jest, że przez telefon jesteśmy w stanie jedynie przytoczyć przykładowe ceny określonego rocznika. Uprzedzamy jednak zawsze, że ostateczna jej wysokość może ulec zmianie, gdy dokonamy oględzin na miejscu. Nie są to przecież auta prosto z salonu, o idealnym stanie technicznym i wiadomej z góry rynkowej cenie. Ustalając ilość gotówki, jaką możesz od razu otrzymać za dany pojazd, należy również wziąć pod uwagę bieżące uwarunkowania rynkowe. Aby zawiązać korzystną dla obu stron transakcję, nasz skup aut używanych z Poznania nie może przepłacać za odkupowane pojazdy.

Na ostateczną cenę konkretnego samochodu ma oczywiście wpływ marka i model, a także jednostka napędowa. Pewne marki sprzedają się bowiem lepiej, więc ich cena jest wyższa od innych.

Cena zależy również od stopnia dewastacji karoserii i zaawansowania postępującej rdzy, usterek mechanicznych oraz uszkodzeń powypadkowych. Jeśli oferują Państwo pojazd cenionej i pożądanej marki w dobrym stanie, nawet jeśli posiada on nieznaczne usterki, istnieje możliwość otrzymania w pełni zadowalającej rekompensaty.

Chcą Państwo sprzedać swój samochód !!!

Mieszkają w Poznaniu lub okolicy.

Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza i przesłanie do nas jego danych wraz ze zdjęciem w celu jego wyceny.

imię, nazwisko

marka i model

rocznik

pojemność i rodzaj paliwa

dodatkowy opis


e-mail

telefon

zdjęcia

Licznik odwiedzin:

lokalny biznes logo profil na facebook

Auto skup AUTOHAUS Folwarczna 30, 61-064 Poznań © 2020

Kopiowanie z tej strony jest surowo zabronione!