Skup aut Poznań, wiekopolska - AutoHaus - Zadzwoń lub napisz do Nas! +48 692 333 377 skupautohaus@wp.pl

fotografia 1

O Firmie

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku z siedzibą w Poznaniu. Oferujemy usługę skup aut za gotówkę. Skupujemy auta używane, uszkodzone, powypadkowe oraz inne w różnym stanie technicznym niezależnie od marki i rocznika. Dla nas to nie problem, gdy auto jest zaniedbane, ma wgniecenia lub wypłowiały lakier. Jesteśmy świadomi, iż są to samochody używane przez wiele lat, wielu właścicieli i posiadają różne niedogodności.

Nasze usługi obejmują swoim terenem przede wszystkim Wielkopolskę, miasto Poznań i jego okolice. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie jeśli mieszkasz dalej. Chętnie sprawdzimy Twój samochód i go wycenimy. Na oględziny auta umawiamy się z klientami u nas w firmie lub dojeżdżamy do klienta.

W przypadku aut uszkodzonych, powypadkowych które nie mogą o własnych siłach do nas dojechać przyjeżdżamy po nie własnym transportem. To nie stanowi dla nas żadnego problemu i nie jest przyczyną zaniżania wyceny auta. Nasza oferta auto skupu również je obejmuje.

Do naszej oferty skup samochodów podchodzimy w pełni profesjonalne, indywidualnie dla każdego klienta. Jest to usługa oparta na wieloletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej. Dzięki temu, że rzeczowo oceniamy stan auta, ustalamy korzystną dla obu stron wycenę i płacimy gotówką na miejscu, cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów.

Po zaakceptowaniu warunków transakcji przez obie strony, od razu następuje podpisanie umowy kupna-sprzedaży auta. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, możemy załatwić wszystkie formalności wynikające ze złomowania pojazdu i wypowiedzenia ubezpieczenia. Udzielamy również porad, jak dokonać tego samemu, efektywnie i zgodnie z aktualnymi przepisami.

Nasza firma szybko i sprawnie odkupi Twoje auto, przedstawiając uczciwą wycenę każdego samochodu. Zadzwoń już teraz: 692 333 377

Licznik odwiedzin:

lokalny biznes logo profil na facebook

Skup aut AUTOHAUS Poznań © 2024

Kopiowanie z tej strony jest surowo zabronione!