Skup aut Poznań, wiekopolska - AutoHaus - Zadzwoń lub napisz do Nas! +48 692 333 377 skupautohaus@wp.pl

fotografia 1

Skup aut Luboń

AutoHaus jest firmą świadczącą swoje usługi na terenie województwa wielkopolskiego w szczególności w Poznaniu, gdzie znajduje się nasza siedziba. Na oferta skup aut Poznań to także inne miejscowości, m.in. Luboń, który leże bardzo blisko. Jesteśmy firmą z wieloletnim już stażem i doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, która oferuje swoim klientom najlepsze warunki cenowe jeśli chodzi o skup aut za gotówkę, również tych uszkodzonych i powypadkowych. Nasza firma prowadzi auto skup wszystkich marek, modeli oraz roczników pojazdów. Pojazdu nie eliminuje jego stan techniczny, rok, pojemność oraz rodzaj paliwa. Interesuje nasz każdy samochód.

Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna lub wiadomość e-mail przesłana do naszego biura. Na podstawie otrzymanych informacji nasz przedstawiciel jest wstanie przygotować wstępną wycenę pojazdu. Gdy obie strony dojdą do porozumienia następuje drugi etap, polegający już na spotkaniu i rzeczywistych oględzinach pojazdu. W tym przypadku istnieją dwie drogi. Albo to my przyjeżdżamy do klienta lub to on przyjeżdża do naszej firmy. Po takich oględzinach i sprawdzeniu pojazdu przygotowujemy ostateczną ofertę zakupu auta klienta.

Po dwóch pierwszych etapach i zgodzie klienta przechodzimy do finalizacji transakcji, a więc do trzeciego i ostatniego etapu. Wypełniamy niezbędne dokumenty i przekazujemy gotówkę do ręki klienta, bez zbędnego oczekiwania. Jeśli kupujemy pojazd powypadkowy lub uszkodzony na tyle że sam nie może się poruszać przywozimy własny transport, którym zabieramy zakupiony pojazd.

Pracownicy naszej firmy czekają na Państwa w naszym poznańskim biurze. Z pewnością wizyta w naszej firmie i pokazanie od razu auta, które chce się sprzedać może wyłącznie przyspieszyć proces sprzedaży auta. Serdecznie zapraszamy do nas. Zadzwoń już dziś lub napisz wiadomość e-mail po przez skorzystanie z formularza wyceny online, który umieściliśmy na naszej stronie internetowej.

Wycena online


Proszę załączyć zdjęcia auta

Nasza siedziba

Licznik odwiedzin:

lokalny biznes logo profil na facebook

Skup aut AUTOHAUS Poznań © 2024

Kopiowanie z tej strony jest surowo zabronione!