Skup aut Poznań, wiekopolska - AutoHaus - Zadzwoń lub napisz do Nas! +48 692 333 377 skupautohaus@wp.pl

fotografia 1

Skup aut Śrem

Jesteśmy firmą z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Poznaniu. Nasza oferta skup aut używanych dotyczy całego województwa wielkopolskiego. Obsługujemy klientów w Poznaniu, Luboniu, Jarocinie oraz Śremie i wielu innych miejscowościach. Jesteśmy firmą, która w swojej branży jest tą z nielicznych. Dla nas liczy się każdy klient, jego zadowolenie i satysfakcja. Jako firma oferujemy najlepsze warunki cenowe. Skup aut dotyczy auto skupu pojazdów wszystkich marek, niezależnie od ich stanu technicznego, rocznika, modelu, rodzaju paliwa i wielu innych. Sprawdzimy każda ofertę, która zostanie do nas zgłoszona.

Interesuje Cię szybka sprzedaż swojego starego samochodu! Zgłoś się do nas już dziś! Po otrzymaniu od klienta informacji po przez rozmowę telefoniczną lub wiadomość e-mail przechodzimy do pierwszego etapu naszej współpracy. Przedstawiciel naszej firmy po zapoznaniu się otrzymanymi informacjami przygotowuje wstępną wycenę pojazdu. W przypadku, gdy klient jest zainteresowany dalszą współpracą następuje drugi etap. I tutaj już oczekujemy, iż będziemy mogli na żywo zobaczyć samochód klienta, co pozwoli nam na jego ostateczną wycenę. W naszej firmie istnieją dwie drogi. Albo to klient przyjeżdża do nas, albo to nasz przedstawiciel odwiedza klienta, który chce sprzedać nam swój stary pojazd.

Po zakończeniu drugiego etapu i zgodzie obu stron na dokończenie transakcji przechodzimy do kolejnego etapu podpisania niezbędnych formalności i przekazania ustalonej kwoty pieniędzy klientowi. U nas zawsze klient otrzymuje gotówkę do reki bez zbędnego oczekiwania i wypełniania stosu dokumentów. W przypadku pojazd, który kupujemy jest autem uszkodzony nasza firma sama zapewnia transport takiego auta do swojej siedziby, klient nie musi ponosić żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych.

Masz zamiar sprzedać swój stary samochód zgłoś się do Nas, nie czekaj! Nasi przedstawiciele są do Waszej dyspozycji i bardzo chętnie przygotują dla Was wstępną wycenę każdego pojazdu. Zapraszamy do Nas! Zadzwoń lub napisz wiadomość e-mail!

Wycena online


Proszę załączyć zdjęcia auta

Nasza siedziba

Licznik odwiedzin:

lokalny biznes logo profil na facebook

Skup aut AUTOHAUS Poznań © 2024

Kopiowanie z tej strony jest surowo zabronione!