Skup aut Poznań, wiekopolska - AutoHaus - Zadzwoń lub napisz do Nas! +48 692 333 377 skupautohaus@wp.pl

fotografia 1

Skup aut Jarocin

Nie jesteś z Poznania i okolic. Nic nie szkodzi. AutoHaus jest firmą, która działa na terenie całego województwa Wielkopolskiego. Obsługujemy również klientów z Jarocina. Nasza oferta skup aut za gotówkę dotyczy wszystkich marek pojazdów, niezależnie od ich rocznika oraz stanu technicznego. Działamy już od wielu lat. Nasza dewiza to rzetelność i szybkość w działaniu. Chcesz szybko i za dobre pieniądze sprzedać swój stary samochód? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jako jedyni w tej branży wyceniamy auta rzetelnie na bardzo korzystnych warunkach. Dla nas liczy się również klient i jego zadowolenie.

W pierwszym kontakcie z naszym przedstawicielem, czy to telefonicznie lub mailowo klient otrzymuje wstępną wycenę wartości pojazdu. W przypadku, gdy klient jest zadowolony następuje umówienie się na wizytę klienta u nas w firmie lub naszą w wyznaczonym miejscu przez klienta w celu oględzin pojazdu i ostatecznej wyceny auta. Gdy obie strony są zadowolone następuje ostatni etap, a więc podpisanie niezbędnych dokumentów i przekazanie gotówki do ręki klienta.

Nasza firma przekazuje klientowi gotówkę od razu do ręki, bez zbędnego czekania i wypełniania wielu dokumentów, tylko niezbędne, potrzebne do zawarcia umowy kupna-sprzedaży samochodu.

AutoHaus to przede wszystkim oferta skupu aut Poznań, skup aut używanych oraz tych powypadkowych nie tylko w Poznaniu i okolicy, ale również Jarocinie. Nasze biuro jest zawsze otwarte dla klientów. Pracujemy 7dni w tygodniu przed 24h na dobę.

Twoje auto jest powypadkowe, uszkodzone i nie może samo się poruszać? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to nasz przedstawiciel udał się na końcowe oględziny auta do klienta wraz z transportem, który umożliwi mu zabranie samochodu do naszej siedziby. Szukasz kupca na swój samochód, dzwoń do nas już teraz!

Wycena online


Proszę załączyć zdjęcia auta

Nasza siedziba

Licznik odwiedzin:

lokalny biznes logo profil na facebook

Skup aut AUTOHAUS Poznań © 2024

Kopiowanie z tej strony jest surowo zabronione!