Skup aut Poznań, wiekopolska - AutoHaus - Zadzwoń lub napisz do Nas! +48 692 333 377 skupautohaus@wp.pl

fotografia 1

Skup aut Kalisz

Skup aut AutoHaus z Poznania to firma z tradycjami i wieloletnią już historią na rynku motoryzacyjnym. Obsługujemy klientów nie tylko w Poznaniu, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, ale również w Kaliszu i innych miejscowościach na obszarze województwa Wielkopolskiego. Nasza firma to przede wszystkim rzetelność i najbardziej przejrzyste warunki dotyczące skupu auta. Naszym klientom oferujemy najlepsze ceny na rynku. Chcesz sprzedać swój stary pojazd zgłoś się do nas! Skorzystaj z jednego z dwóch numerów telefonicznych lub adresu mailowego. Możesz także skorzystać z poniższego formularza wyceny online.

Po wstępnej wycenie na podstawie otrzymanych danych od klienta, następuje przejście do drugiej części procesu. A mianowicie, gdy klient jest nadal zainteresowany umawiamy się na spotkanie w celu oględzin auta i podania ostatecznej ceny auta. Nasza oferta skup aut Poznań to gwarancja rzetelności. Chętnie zapraszamy klientów, aby podjechali do siedziby naszej firmy. Istnieje również możliwość, iż to właśnie nasz przedstawiciel uda się pod wskazany adres aby obejrzeć auto klienta. W przypadku, gdy są to auta uszkodzone, które nie mogą się poruszać o własnych siłach, posiadamy nasz firmowy transport, który pomoże nam w przewiezieniu auta do naszej firmy.

Po zakończeniu wyceny pojazdu zgodzie obu stron transakcji następuje podpisanie niezbędnego minimum dokumentów, aby umowa kupca – sprzedaży auta była ważne. Ponadto skup aut AutoHaus wypłaca swoim klientom gotówkę do ręki bez oczekiwania klienta na pieniądze.

Nasza oferta to przede wszystkim skup aut za gotówkę, również tych używanych, uszkodzonych i powypadkowych. Gdy auto samo nie może się poruszać o własnych siłach, przyjeżdżamy naszym firmowym transportem. Oferujemy usługę skup aut używanych, skup samochodów powypadkowych wszystkich marek. Nasz oferta niezależna jest od marki, modelu, rocznika oraz stanu technicznego pojazdu. Chętnie skupujemy wszystkie pojazdy.

Działamy 24h przez 7 dni w tygodniu. Naszą siedziba jest Poznań. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura. Dla nas ważny jest klient i jego zadowolenie z otrzymanej oferty cenowej, odnośnie sprzedaży swojego starego pojazdu.

Wycena online


Proszę załączyć zdjęcia auta

Nasza siedziba

Licznik odwiedzin:

lokalny biznes logo profil na facebook

Skup aut AUTOHAUS Poznań © 2024

Kopiowanie z tej strony jest surowo zabronione!